Karol Kopiec - Szklanka do połowy - zwiastun trasy

Promo trasy Stand-up'owej Karola Kopca. Całość miała być wykonana w stylu typowego filmu szpiegowskiego. W filmiku tym było użyte wiele ciekawych technik i trików. Otwierający kadr filmu został mocno zmodyfikowany komputerowo przez usunięcie i dodanie paru elementów obrazu w celu poprawienia kompozycji. Główna część filmiku została nagrana na białej cykloramie by dać efekt zamkniętego nowoczesnego pokoju przesłuchań. Dzięki temu istotne elementy scenografii oraz aktorzy dobrze wyróżniają się w kadrze. Zastosowano kran kamerowy do stworzenia ujęć budujących klimat zamkniętego pomieszczenia. Stworzono także komputerowo iluzję przechodzenia obrazu z kamery przemysłowej do pomieszczenia, przy czym też użyto kranu. W większości szerokich kadrów komputerowo usunięto biegnące po ziemi kable i niechciane cienie. Drugą część sceny by nadać klimat tajemnicy i grozy nagrano przy mocnym kontrastowym oświetleniu oraz z użyciem dymu. Końcówka filmu została nagrana przy pomocy systemu stabilizacji kamery glidecam.

Jeet Kune Do ? Dariusz Waluś tribute to Bruce Lee

Film Jeet Kune Do wyprodukowany dla Dariusza Walusia, instruktora Krav Maga. Całość filmu miała być jednocześnie prezentacją idei i technik sztuki walki Jeet Kune Do stworzonej przez Bruce'a Lee. Film składa się z 3 głównych części. Pierwsza część to stylizowany pokaz historycznych nagrań szermierki i boksu. Druga część to mocno stylizowany wstęp, nagrany i obrobiony tak by jak największą uwagę zwracał ruch walczących. Trzecia część to pokaz technik JKD, całość została nagrana tak by za walczącymi panowała bezkresna czerń a pomimo tego ich ruchy były dobrze widoczne. Uzyskano to za pomocą odpowiedniego ustawienia oświetlenia oraz edycji komputerowej obrazu. Pomiędzy każdą techniką stworzono stylizowane przejścia by wyraźnie je od siebie oddzielić.

IRON POLE DANCE TEAM

Krótkie promo z sesji zdjęciowej w studiu dla Iron Pole dance team. W tym materiale użyliśmy sporo slow motion oraz przejść i latających elementów by zwiększyć dynamikę obrazu i uczynić całość materiału ciekawszą. Kolory oraz oświetlenie zostały w taki sposób dobrane i stonowane by podkreślić sylwetki tancerek.

FILM PROMOCYJNY OHP Zielona Góra

Reklama zrealizowana dla Lubuskiej wojewódzkiej komendy OHP. Całość reklamy miała być dynamicznym podążaniem za osobą opowiadającą o placówce oraz o jej zasobach i możliwościach, w tle miała być widoczna codzienna praca placówki. Większość reklamy zrealizowano z kamerą osadzoną na systemie stabilizacji ruchu tzw. glidecam. Operator podążał za lub przed aktorem utrzymując go w kadrze, podczas gdy głos aktora był pobierany bezprzewodowo z mikrofonu krawatowego przypiętego do marynarki. Światła musiałby być odpowiednio rozmieszczane lub przesuwane razem z kamerą.
ul. Kapitańska 11, Stary Kisielin
65-548 Zielona Góra
tel. +48 533 282 607
mail. kontakt@xbestcinema.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone XBestCinema © 2013 - 2020