Alan Bucki

Kompozytor

Alan wspiera nasze produkcje wspaniałą muzyką.

Jego przebój z najlepszym polskim raperem Liberem "Tak musi być" do tej pory zgromadził prawie 20 milionów wyświetleń w YouTube. Inne kolaboracje trafiły na ponad 20 różnych płyt CD produkowanych przez popularne polskie wytwórnie, takie jak "My Music" i "JPlanet Entertainment". Teledyski Alana pojawiały się w wielu polskich stacjach telewizyjnych, w tym MTV, Viva i VH1.

Skomponował ścieżkę dźwiękową do australijskiego projektu science fiction "Empire", z którego utwory były prezentowane na Discovery Channel. Dziś Alan komponuje dla różnych mediów ekranowych, począwszy od filmów dokumentalnych, seriali telewizyjnych, filmów krótkometrażowych i reklam, w tym nagradzając znane programy w polskim kanale muzycznym VIVA Polska. Od wielu lat muzyk współpracuje również z polskimi agencjami marketingowymi produkującymi muzykę do reklam radiowych i internetowych.

Opracował całą ścieżkę muzyczną do filmu "Ostatni samotnik" oraz wielu innych naszych produkcji reklamowych.ul. Kapitańska 11, Stary Kisielin
65-548 Zielona Góra
tel. +48 533 282 607
mail. kontakt@xbestcinema.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone XBestCinema © 2013 - 2020